Samsung LS34DG850SUXDU 34" OLED Odyssey Monitor 3440x1440/21:9/250cd/m2/0.03ms HDMI, DP, USB | Samsung
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 948.00 mm |
| Gross height (mm) | 456.00 mm |
| Gross weight | 11.80 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Net weight | 7.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Samsung |
| Tare weight (kg) | 4.30 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ls34dg850suxdu 34, ls34dg850suxd, samsung, monitorid

